Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Rehabilitácia po operácii

Užívateľ: Zuzana Strakova
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň, 27. novembra som bola v Ružomberku operovaná, robili mi Alif L5S1. Kontrolu mám 14. februára. Viem, že dovtedy sa smú cvičiť len predpísané cviky. Hľadám zodpovedného fyzioterapeuta, ktorý by mi pomohol s rehabilitáciou potom aby som sa rozhýbala. Máte prosím s skúsenosti v tejto oblasti?
Užívateľ: rehabadmin
Dobrý deň, pani Straková! S liečbou bolestí chrbtice včítane liečby pooperačných stavov máme mnohoročné skúsenosti. Svoju prácu vykonávame zodpovedne a so všetkou odbornou starostlivosťou.