Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Platničky

Užívateľ: Aurika
Počet odpovedí: 1
Dobry den,chcela by som sa opýtat dlhsiu dobu trpim bolestami chrbtice bolestou driekovej casti ktora vyzaruje do noh brnenim a mravencenim v nohach a obcasnym seknutim v krizoch .
Užívateľ: rehabadmin
Dobrý deň, pani Aurika! Pre posúdenie Vašich ťažkostí okrem fyzikálneho vyšetrenia lekár potrebuje poznať množstvo dôležitých informácií, nestačí iba 30 slov. Ako dlho trvajú Vaše ťažkosti - mesiac, pol roka, rok, tri roky, päť rokov alebo 20 rokov? Aký charakter má Vaša bolesť - je bodavá, ostrá, tupá, znesiteľná, neznesiteľná? Vystreľuje bolesť do okolia? Je usadená v jednom mieste alebo sa šíri nahor medzi lopatky, alebo do sedacích svalov ev. do dolnej končatiny? Ak sa šíri do dolnej končatiny, kam presne? Cítite bolesť na prednej, bočnej alebo zadnej strane stehna?Vystreľuje táto bolesť do lýtka a tiež do prstov na nohe (a keď tak presne do ktorých)? Pociťujete bolesť pri niektorých konkrétnych pohyboch alebo ju pociťujete aj v kľude, keď oddychujete? Máte bolesti aj v noci? Ktoré polohy Vašu bolesť zlepšujú? Zlepšuje alebo zhoršuje Vás teplo či chlad? Akú liečbu ste doposiaľ podstúpili? Podstúpili ste aj nejaké vyšetrenie - ortopedické, rentgen, CT, magnetickú rezonanciu a pod?