Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Užívateľ: Stefan
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň chcel by som sa vás spitat pred 10 dňami ma seklo v krížoch mal som krčovitu bolesť na ľavej strane. Chvála Bohu už nepociťujem tie kŕče ale bolesť ostala chodím na elektro liečbu ale mi to nepomáha. Boli ma to na ľavej strane pri zohnuti a aj keď ležím a zviham ľavú nohu. Rengen mi nerobili. Môže to bit niečo s platnickou?. Totis robím ťasku prácu v pekárni a potrebujem robiť.
Užívateľ: rehabadmin
Dobrý deň, pán Štefan! Aby sme Vám mohli poradiť, aby sme sa mohli k Vášmu problému lepšie vyjadriť, potrebovali by sme presnejšie informácie: bolesť cítite na ľavej strane driekovej chrbtice alebo na ľavej strane krížov? Alebo Vám bolesť vyžaruje do ľavej dolnej končatiny? A ak áno, cítite ju na zadnej, bočnej alebo prednej strane stehna? Vyžaruje Vám bolesť aj do lýtka a ak áno na zadnú alebo bočnú stranu lýtka? Bolia Vás aj prsty na nohe a ak áno, ktoré (podľa možnosti presne)? Robí Vám problémy bežná chôdza? Zhoršuje sa Váš problém sedením? Ako spíte? Dôležité je, či pri predklone a dvíhaní ľavej nohy cítite bolesť v driekovej oblasti alebo priamo v dolnej končatine, lebo tento údaj, táto ťažkosť, ktorú cítite môže nasvedčovať vyskočenej platničke alebo mohlo by ísť \"len\" o ischias.