Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Operácia krčného stavca a platničiek

Užívateľ: parondi
Počet odpovedí: 1
Som 15 dní od operácie stavca a 3-platničiek bolesti ustúpili ale opuch zostáva a mám problem s príjimanim jedla/všetko musím mixovať,lebo pri tuhšiej strave mi potrava zalieha a vyvolavá kašeľ/Užívam aescin forte na odpuchnutie je to dostatočujece alebo treba pridať ďalší lie aby to skôr odpuchlo a mohol som príjmat stravu.Príp.čo mám robiť.
Užívateľ: rehabadmin
Dobrý deň, pán Parondi! V pooperačnom stave je mixovaná strava výborným riešením (tiež koktajly, smoothies atď). Aescin je výťažok z pagaštana konského, zmierňuje opuch. Operované miesto si môžete 4x denne po 10 min chladiť kryovreckom, toto však musí byť zabalené v uteráku, neaplikuje sa priamo na kožu. Kryo je o mnoho účinnejšie ako ktorýkoľvek z liekov Pri jeho aplikácii sa orientujete podľa svojich pocitov. Ak by Vám aplikácia bola nepríjemná, obklad odstránite aj včaššie ako za doporučených 10 min. Buďte trpezlivý! Podstúpili ste závažnú operáciu a hojenie preto musí trvať primeraný čas. Veď len rezná rana na prste sa bežne hojí 3 týždne :-)