Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

patová ostroha - fokusovaná rázová vlna

Užívateľ: viera
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň, mala by som záujem o terapiu fokusovanou rázovou vlnou na pätovú ostrohu. Je to, prosím, pre mňa vhodná liečba? Aká je, prosím, cena terapie fokusovanou rázovou vlnou a koľkokrát je vhodné ju absolvovať? Nález: USG: calcar calcanei duplex, difúzne nahromadenie tekutiny v oblasti úponu plant. fascie, ľahké zhrubnutie fascie plantaris RTG p. calsaneus (bočná)- calcar calcanei duplex, staršie ostrohy bez známok tendinitídy v RTG obraze, os. peroneum Ďakujem pekne.
Užívateľ: rehabadmin
Dobrý deň, pani Viera! Ďakujeme za dôveru, s ktorou ste sa obrátili pri riešení svojich ťažkostí na Spinálne centrum Mediren v Poprade. Spinálne centrum Mediren je privátna rehabilitačná klinika, ktorá pracuje bez vzťahu so zdravotnými poisťovňami. Cena vstupného vyšetrenia je 30 EUR, aplikácia fokusovanej rázovej vlny stojí 60 EUR. Vstupné vyšetrenie trvá cca 60 minút a ihneď po vyšetrení pacient absolvuje prvú aplikáciu procedúry. Liečba plantárnej fasciitídy fokusovanou rázovou vlnou je vysoko efektívna a zahojí Váš problém na šľapaji nohy. Počet aplikácií závisí priamo úmerne od dĺžky trvania ťažkostí, môžete potrebovať 6-10 ošetrení do úplného vyhojenia problému. Vaše ťažkosti sú však pomerne rozsiahle a problém je komplexný keďže rentgenologické vyšetrenie preukázalo na Vašej päte tiež dve ostrohy (väčšina ľudí s bolestivou pätou má iba jednu): 1) hornú v mieste kde končí Achillova šľacha, ale aj 2) dolnú ostrohu v mieste kde začínajú krátke ohýbače prstov. Vo Vašom prípade je teda rehabilitačné vyšetrenie rozhodujúce pre stanovenie lokality, ktorá bude rázovou vlnou ošetrovaná. V prípade Vášho záujmu o liečbu u nás využite na tento účel objednávací formulár na našej webovej stránke. Aktuálna čakacia doba na vyšetrenie je cca 7 dní.