Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Ostroha

Užívateľ:
Počet odpovedí: 1
mám problém s ostrohou už asi 2 roky, bol som ožarovaný 2x v Prešove, ale nepomohlo, koľko času a financií by ma stál pobyt u Vás, aby ste ma ostrohy zbavili, mám 58 rokov a strašnú chuť žiť normálne...Ďakujem.
Užívateľ: Mediren Spinálne centrum
Dobrý deň, pán Hanidžiar! Problém, ktorý ste popísali je v súčasnosti veľmi rozšírený. Trpí naň viac ľudí, než by ste predpokladali. Ako ste si určite prečítali na našej webovej stránke, celá problematika je oveľa širšia a bolesť päty je iba povestným "vrcholom ľadovca", ktorý je viditeľný nad hladinou. Určite nejde iba o bolesť samotnej päty. To, čo je "skryté pod hladinou" a na prvý pohľad často prehliadané, je narušený pohybový stereotyp celej dolnej končatiny. A to je dôvod prečo iba komplexná liečba môže byť úspešná. Zároveň je to odpoveď pre Vás, prečo sa už 2 roky neúspešne liečite a to napriek absolvovanej RTG terapii a ďalším liečebným postupom, o ktorých nepíšete. Kontaktujte nás na niektorom z telefónnych čísel uvedených na tejto stránke, objednáme Vás na vstupné vyšetrenie a zodpovieme všetky Vaše otázky. Na liečbu k nám pacienti dochádzajú 1x do týždňa väčšinou po dobu 2 mesiacov. Úspešnosť liečby je viac ako 95%-ná. Budete žiť bez bolesti a úplne NORMÁLNE!