Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Artróza

Užívateľ:
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň, na vašej stránke som sa dočítala, o experimente pacientov, ktorí jedli 90 dní spolu s raňajkami aj lyžicu sušených kuracích chrupaviek a po 10 dní zmizli bolesti a po 90 dňoch nastala obnova kĺbov. Rada by som to vyskúšala, po komplikovanej zlomenine mám artrózu na pravom Členku sprevádzanú niekedy neznesiteľnými bolesťami. Chcem sa spýtať, Či sa dajú na Slovensku zohnať sušené kuracie chrupavky a ak Áno, prosím poraďte mi kde by som ich mohla zakúpiť. Ďakujem za skorú odpoveď.
Užívateľ: Mediren Spinálne centrum
Dobrý deň, pani Piknová! Nedokážeme Vám poradiť, kde by ste mohli zohnať sušené kuracie chrupavky. Možno by ste sa mohli s touto otázkou obrátiť na niektorý z našich alebo zahraničných hydinárskych závodov. Výťažok z týchto chrupaviek však obsahuje mnoho výživových doplnkov napr. Artrostop, Artrostop Hyal, Gelo3 Complex, Joint Flex atd. Artróza kĺbu všeobecne je dosť veľkým problémom, keďže ide o degeneratívne postihnutie kĺbu, ktoré už nie je možné vyliečiť. Dôležité však je zabrániť tomu aby sa ďalej nezhoršovala (artrózy sú I. až IV. typu podľa stupňa závažnosti). Vyberte si niektorý z vyššie uvedených prípravkov (alebo iný) a užívajte ho každý rok na jar a na jeseň po dobu 2 mesiacov. Trebárs aj po zvyšok života. Váš zdravotný stav sa určite zlepší. Navyše môžete jeho užívanie doplniť o preparát MSM - metylsulfonylmetán čiže organickú síru v dávke 2x1 tob. Síra má blahodarný efekt na výživu chrupavky. Na našom pracovisku máme výborné skúsenosti v liečbe takto postihnutého členku rázovou vlnou. Liečba rázovou vlnou artrózu síce neodstráni, ale zlepší pohyblivosť v členku, odstráni opuch a predovšetkým bolesť. A to stačí väčšine chorých :-)