Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Kríže a koleno

Užívateľ:
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň, od leta mám problém s krížami, bolesť mi vystreľuje do pravého kolena. Bola som na MRI no tam nič nezistili. Chodím na naprávanie chrbtice, ale to mi vydrží maximálne 2-3 dni a potom sa bolesť vráti. Neviete mi poradiť, čo to môže byť, čo s tým robiť? Ďakujem.
Užívateľ: Mediren Spinálne centrum
Dobrý deň, pani Gašparovičová! Bolesť kolena môže mať príčinu v kolene samotnom, ale tiež v ochorení bedrového kĺbu alebo krížov prípadne v ochorení skupiny sedacích svalov (napr. hruškovitého svalu - tzv. piriformis syndróm). Rozlíšenie je možné spraviť iba klinickým vyšetrením. Vyhľadajte preto rehabilitačného lekára, ktorý je na rozdiel od ortopéda špecialistom na ochorenia mäkkých tkanív (svalov, šliach a väzov). Ten dokáže určiť, ktorá z menovaných štruktúr sa podieľa na Vašich ťažkostiach. A tie môžu byť skutočne veľké napriek tomu, že MRI vyšetrenie zostalo bez nálezu. Málo ľudí vie, že tzv. funkčné poruchy predstavujú viac ako 80% všetkých našich problémov. Dobrou správou potom je, že sa tieto funkčné poruchy dajú rehabilitačnými postupmi úplne vyliečiť.