Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Bolestivé trieslo – ilioinguinálny syndróm

Užívateľ:
Počet odpovedí: 1
Zdravím! Na môj komentár v predošlej téme nemusíte odpovedať :)...No tak bol som za doktorom a ešte mi určil jednu diagnózu alebo nález nejaký je to SI blok a nižšie je napísané Blok SI l.sin a ešte mám posunutú tú panvovú kosť čo je vzadu, prepáčte ale neviem ako sa volá tá pri kostrči :) a pri tom vysunutí, no tak ako to je vysunuté, je tam taký maličký priestor a keď si tam zatlačím s palcom, tak ma to bolí ...hľadal som o tom na internete, ale nič také poriadne čo by som sa o tom viac dozvedel som nenašiel, tak sa zase obraciam na Vás, že ako sa ten blok dá odstrániť? Doktor mi tam dal aj injekciu, tá mi pomohla ale len dovtedy kým som to poriadne nezaťažil.. Ten blok je asi aj príčina mojej bolesti v slabine... Ako dlho trvá liečba alebo aký je postup liečby? ...Vopred Ďakujem za odpoveď :)
Užívateľ: rehabadmin
Na našom pracovisku máme dobré skúsenosti s liečbou aj tohoto syndrómu radiálnou rázovou (šokovou) vlnou. Ide síce o nepríjemnú bolestivú procedúru, avšak s výbornými výsledkami. Rázová vlna sa aplikuje priamo na bolestivé miesto (v tomto prípade na SI kĺb = sakroiliakálny kĺb = kríže) 1-2x týždenne. Pacient musí počítať s určitou bolesťou aj po aplikácii a tiež s menšími modrinami, ktoré sa ale zahoja cca do 3-5 dní. Po tejto liečbe je pacient bez ťažkostí a športovci sa môžu naplno venovať svojmu športu. Väčšinou je na vyliečenie potrebných 6-8 aplikácií v závislosti od dĺžky trvania ťažkostí. V súčasnosti na našej klinike používame hlboko pôsobiacu ultramodernú fokusovanú (extrakorporálnu, mimotelovú) rázovú šokovú vlnu enShock.