Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Kineziotejping

Užívateľ:
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň, mám otázku, keď mi v minulosti zopárkrát vyskočilo koleno, bol som na operácii, dnes je to v poriadku ale hrávam aktívne futbal a bojím sa aby mi koleno znova nevyskočilo, doteraz nosím bandáž (zo strachu aby mi nevyskočilo koleno znova) lenže ma dosť obmedzuje a chcem sa spýtať či kinesiotape dokáže tú bandáž nahradiť v spevnení. Ak áno či si tú pásku dokážem dať na koleno sám alebo to musí fyzioterapeut. Ďakujem za odpoveď. Prajem pekný deň.
Užívateľ: Mediren Spinálne centrum
Dobrý deň, pán Mastný! Nepíšete aký druh operácie ste podstúpili... Bandáž koleno spevňuje viac ako tejping alebo kinesiotejping. O druhu a spôsobe spevňovania Vášho kolena by mal rozhodnúť odborník na základe vyšetrenia (ortopéd, traumatológ, rehabilitačný lekár). Ak je výsledok operácie dobrý, mohol by stačiť kinesiotejping. Nechajte si ho aspoň zo začiatku naložiť zaškolenému fyzioterapeutovi. Ide o špecializovanú činnosť, kedy sa fyzioterapeut alebo lekár rozhoduje podľa aktuálneho nálezu na kolene a svaloch v jeho okolí. Postup sa v konkrétnom prípade u Vás bude určite opakovať, a tak sa časom postup naučíte a budete si môcť kinesiotejp naložiť aj sám.