Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Koleno

Užívateľ:
Počet odpovedí: 2
Dobrý deň, 22.7.1999 som utrpel zlomeninu predkolenia pravej nohy. Operácia: 23.7.1999 - Osteosyntesis sec. Fiving. 21.9.2000 eliminatio klinca /fiving/, následne som absolvoval rehabilitáciu, 2x kúpeľnú liečbu, a viacero týždenných kúpeľných pobytov a ambulantných rehabilitácii. Bolesť v kolene však stále pretrváva. Chcem sa opýtať, či pri mojom veku /68 r./ môže byť liečba vo vašom rehabilitačnom zariadení ešte úspešná. Ak áno, tak sa objednám prostredníctvom objednávacieho formulára.
Užívateľ: Mediren Spinálne centrum
Dobrý deň, pán Hric! Popisujete zdravotné následky starého úrazu predkolenia prejavujúce sa pretrvávaním bolesti kolena. Koleno však podľa všetkého poranené nebolo! Zlomenina kosti ošetrená osteosyntézou sa väčšinou zhojí dobre a bez následkov. Je ťažké zodpovedne posúdiť Váš zdravotný stav bez vyšetrenia len na podklade informácií, ktoré ste nám poskytli. Na základe vyšetrenia Vám však dokážeme poskytnúť uspokojivú odpoveď na Vaše otázky. Z vyššie popísaných dôvodov je možné predpokladať, že bolesť kolena bude možné odstrániť alebo aspoň pozitívne ovplyvniť.
Užívateľ:
Dobrý deň, ďakujem Vám za skorú odpoveď. Rád by som sa objednal na vyšetrenie, ale až v termíne po 14.11.2011, nakoľko na budúci týždeň mám dohodnuté určité aktivity, ktorých termíny sa už nedajú zrušiť, resp. preložiť na iný termín. Okrem toho pošlem Vám aj objednávací formulár. Teším sa na vyšetrenie, ktoré mi pomôže zmierniť bolesť pri pohybe na prechádzkach v prírode. Prajem Vám pekný a úspešný deň.