Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Ostroha na päte

Užívateľ:
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň. Na päte mi röntgenom zistili duálny ostroh. Chodila som na laser, ale nepomohlo. Nohy strašne bolia a nedá sa mi ráno na päty ani stúpiť. Chcela by som sa informovať o cene liečby rázová vlna. O dĺžke liečby a potrebe opakovania tohto liečebného procesu. Ďakujem.
Užívateľ: rehabadmin
Dobrý deň, pani Čičkanová! Ostroha pätovej kosti predstavuje povestný \"vrchol ľadovca\" viditeľný nad hladinou mora - bolesť päty zaberá všetku pozornosť pacienta aj mnohých lekárov. To čo je skryté pod hladinou, je príčina, ktorá k tomuto stavu viedla: najčastejšie ide o skrátené svaly lýtok alebo stehien (alebo obidvoje), menej častou príčinou býva ochorenie členkového, kolenného alebo bedrového kĺbu. Liečba radiálnou rázovou vlnou odstráni alebo významne zníži bolesť u viac ako 95% pacientov, pacient dochádza na procedúry raz týždenne. Na vyzdravenie je v závislosti od dĺžky trvania ťažkostí potrebných približne 8 aplikácií t.j. asi 2 mesiace liečby. Ťažkosti po správne vedenej liečbe takmer nikdy nerecidivujú. Priemerná cena procedúry je 22 EUR. Na vstupné vyšetrenie sa môžete objednať cez našu webovú stránku. V súčasnosti na našej klinike používame aj ultramodernú hlbšie pôsobiacu fokusovanú (extrakorporálnu, mimotelovú) rázovú šokovú vlnu.