Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Ostroha na päte

Užívateľ:
Počet odpovedí: 2
Dobrý deň, Čítala som informácie o liečbe ostrohy na Vašej webovej stránke. Chcela by som sa Vás opýtať či je možné absolvovať liečbu rázovou vlnou aj po RTG ožarovaní. A ak Áno tak po akej dobe? Na ostrohu sa liečim už asi rok a pol a absolvovala som už snáď všetko možné aj nemožné (ultrazvuk, vírivku, 6x obstreky, magnet...) a v júni tohto roku aj ožarovanie päty röntgenom (celkom 2x po 3 ožarovania). Na chvíľu mi to pomohlo, ale teraz ma to znova bolí. Navrhovali mi aj operáciu, ale to by som veľmi nerada.
Užívateľ: Mediren Spinálne centrum
Dobrý deň! Máme už pomerne veľký súbor pacientov úspešne liečených po zlyhanej RTG terapii ostrohy pätnej kosti. RTG terapia sa bežne v medicínskej praxi považuje za tzv. ultimum refugium čiže poslednú možnosť, ale naša prax ukazuje, že lepšou alternatívou je rázová vlna. Predovšetkým preto, že takmer nemá kontraindikáciu a nemá žiadne vedľajšie účinky (na rozdiel od RTG terapie) a navyše je ju možné opakovať mnohokrát aj keď väčšinou stačí 6-8 aplikácií. Výsledok RTG terapie by sa mal kladne prejaviť v priebehu niekoľkých týždňov. Rázovú vlnu je možné aplikovať už po 2 mesiacoch po ožiarení röntgenom.
Užívateľ:
Ďakujem pekne za informácie, rezať si to nechcem dať a tak skúsim rázovú vlnu. Už som veľa o tom počula. Podľa toho čo píšete, musím ešte mesiac počkať. Dúfam, že sa tej ostrohy na päte navždy zbavím.