Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Spýtajte sa nás…

Na tomto mieste sa môžete opýtať lekára na Vaše zdravotné problémy.

  • Otázky sú zverejnené až po schválení administrátorom. O ich schválení, aj o odpovedi budete upozornený na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii
  • Pri otázke nebude zverejnené Vaše meno, ani e-mailová adresa, zobrazí sa iba Vaša prihlasovacia prezývka (používateľské meno)
Pre položenie otázky musíte byť prihlásený.

Nadpis Kalcifikát v ramene

Užívateľ:
Počet odpovedí: 1
Dobrý deň. Mam malý kalcifikát v ramene v oblasti malej šľachy. Liečba obstrekmi bola neúspešná. Mohla by mi pomôcť liečba razovými vlnami? Ďakujem za odpoveď.
Užívateľ: Mediren Spinálne centrum
Dobrý deň, pani Bicková! Liečba rázovými vlnami je v prípade kalcifikujúcich tendinitíd ramena bezkonkurenčne najúspešnejšou liečebnou metódou - ako jediná dokáže rozpustiť kalcifikáty v oblasti úponov šliach, čo bolo opakovane preukázané röntgenologicky ale tiež vyšetrením MRI (magnetickou rezonanciou). Jedinou jej nevýhodou je bolestivosť pri a po aplikácii, tvorba menších modrín a relatívne dlhá doba liečby (cca 8 týždňov).