Hľadať
starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou - starostlivosť bez čakania - vyšší level v zdravotníctve – výmenný list poukaz nie je nutný – skoncujte s bolesťou -

Fyzikálna terapia, rehabilitácia

Fyzikálna terapia, rehabilitácia – tématický prehľad

Čo je fyzikálna terapia?

Fyzikálna terapia je druhom liečby, ktorú môžete potrebovať v prípadoch ak vám vaše zdravotné problémy znemožňujú vykonávať každodenné aktivity. Fyzikálna terapia vám pomôže zlepšiť pohyblivosť a prinesie vám úľavu od bolesti. Takisto dokáže zlepšiť alebo prinavrátiť fyzickú ale aj celkovú kondíciu organizmu.

Jednoznačným prínosom fyzikálnej terapie je, že uľahčuje vykonávanie bežných denných činností. Dokáže napríklad zlepšiť chôdzu po rovine, ale aj chôdzu po schodoch alebo uľahčiť líhanie/vstávanie z postele.

Fyzikálna terapia (tiež rehabilitácia) má významné miesto pri rekonvalescencii po operáciách. Váš lekár vám môže fyzikálnu terapiu tiež naordinovať pri zraneniach alebo dlhotrvajúcich zdravotných ťažkostiach ako sú napríklad:

Fyzikálnu terapiu je možné absolvovať samostatne alebo aj v kombinácii s inou liečbou.

Pracovisko fyzikálnej terapie nájdete:

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18